Zrcadla na míru

Pracujte s prostorem díky zrcadlům na míru!

Chcete opticky zvětšit interiér? Rádi byste nějakou místnost i prosvětlili? Tuhle práci za vás udělají vhodně zvolená a příp. nasvětlená zrcadla na míru. Moderní bydlení se dnes neobejde bez takových prvků, jako jsou právě zrcadla. Pro zrcadlo je v interiéru obvykle vyhrazeno nějaké místo, které však málokdy odpovídá rozměrům standardně dodávaných zrcadel. A to je právě prostor pro zrcadlo na míru.
Zrcadla na míru se vejdou přesně tam, kam potřebujete. A na místě, které zvolíte, udělají právě tu práci, kterou očekáváte. Vhodným umístěním zrcadla na míru a případně i jeho nasvícením docílíte optického zvětšení interiéru.

Proč si pořídit zrcadlo na míru

Zrcadlo na míru má následující výhody:

  • umožní perfektní využití prostoru, který máte k dispozici,
  • zapůsobí (zvětší a prosvětlí prostor) přesně tam, kde je to třeba,
  • umožní přesně vyhovět vašim požadavkům na rozměr a úpravy.

Druhy zrcadel na míru

Zrcadla na míru vyrábíme a dodáváme už od roku 1990 a máme s nimi obrovské zkušenosti. Máme k dispozici všechny potřebné technologie pro opracování skla a zrcadel, a proto si poradíme prakticky se vším. Stačí zadat rozměr, tvar a druh broušení.

Vyrobíme pro vás na míru zrcadla běžných velikostí, ale i opravdu velká zrcadla jako jsou např. zrcadla do vestavěných skříní, nebo zrcadlové stěny např. do posilovny.

Na přání umíme udělat na zrcadle na míru také fazetu, případně zrcadlo na míru také opatřit rámem, který si u nás vyberete. Zrcadla umíme i pískovat. Někdy se těmto zrcadlům říká dekorativní zrcadla.

Zrcadlo na míru opticky zvětší a prosvětlí vaše bydlení

Rekonstruujete byt, nebo jen hledáte, čím oživit vaše bydlení a modernizovat interiér? Skvělou práci udělají v tomto ohledu zrcadla na míru. Váš interiér se díky zrcadlům opticky zvětší a prosvětlí.
Rádi Vám ukážeme možnosti zrcadel na míru a na základě vašich představ připravíme návrh designu a ceny. Kontaktujte nás! Nic za to nedáte.

Položky označené * jsou povinné.

Nebojte se nás zeptat

  • Pardubická 270
  • 500 04 Hradec Králové

Napište nám! Radu a cenovou nabídku u nás máte zdarma!

Více kontaktů

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © Sklenářství Ladislav Pekáč - P.G.S. | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz