Markýzy a zábradlí na balkon

Využijte originality skleněného zábradlí na balkonu

Plánujete rekonstrukci balkonu, nebo stavíte rodinný dům a přemýšlíte o materiálu zábradlí na balkon? Skleněné zábradlí na balkon je originálním a zároveň bezpečným prvkem a bude ozdobou exteriéru vašeho domu. Skleněné zábradlí na balkon poskytuje celoroční ochranu proti dešti i proti sněhu. Součástí balkonu může být kromě skleněného zábradlí také skleněná markýza. Pokud je navíc balkon vybaven i skleněnou markýzou, je ochrana proti nepříznivým vnějším vlivům ještě větší. Skleněné zábradlí na balkón i markýzy vyrábíme z bezpečnostního skla.

Skleněné markýzy na balkon

Skleněné markýzy na balkon jsou vlastně skleněné stříšky, které se obejdou bez podpůrné ocelové konstrukce. Skleněné markýzy na balkon realizujeme zavěšením na táhlech, upevněním pomocí konzolí, nebo mohou být samonosné s ocelovou konstrukcí.

Proč si vybrat skleněné zábradlí na balkon

Skleněné zábradlí na balkonu má několik výhod a funkcí:

  • moderní styl a bezpečnost,
  • designová čistota,
  • možnost barevných variant a grafických prvků,
  • různé druhy uchycení,
  • možnost kombinace s dalšími materiály (dřevo, hliník, ocel,…).

Skleněné zábradlí a bezpečnost

Dodáváme skleněné zábradlí na balkon, které vyhovuje přísným normám a požadavkům na bezpečnost. Základem pro výrobu skleněného zábradlí na balkon je kalené a bezpečnostní sklo. Skleněné zábradlí na balkon je opatřeno bezpečnostní fólií, která zajistí, že i v případě rozbití zábradlí, bude sklo držet pohromadě.
Ke zpevnění celé skladby zábradlí lze použít madla a to v dřevěném, hliníkovém, či ocelovém provedení. Stejně tak lze skleněné zábradlí na balkon vhodně kombinovat s dalšími materiály, jako je dřevo, ocel, hliník apod.

Skleněné zábradlí změní styl vašeho bydlení

Stavíte nebo rekonstruujete a hledáte způsob, jak vyřešit zábradlí? Doporučujeme zvážit možnost pořízení skleněného zábradlí. Skleněné zábradlí použité na balkoně vhodně podpoří styl vašeho bydlení a i v exteriéru pomůže prezentovat to, jak stylově jsou zařízeny interiéry vašeho bydlení.
Rádi Vám představíme možnosti skleněných zábradlí pro balkony a připravíme návrh designu i ceny. Kontaktujte nás! Nic za to nedáte a navíc se něco dozvíte. Investujete do toho maximálně hodinu svého času.

Položky označené * jsou povinné.

Nebojte se nás zeptat

  • Pardubická 270
  • 500 04 Hradec Králové

Napište nám! Radu a cenovou nabídku u nás máte zdarma!

Více kontaktů

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © Sklenářství Ladislav Pekáč - P.G.S. | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz