Sprchové zástěny

Pusťte do své koupelny svěží vítr!

Plánujete rekonstrukci koupelny, nebo koupelnu úplně novou? Pořiďte si kvalitní a originální sprchovou zástěnu, která vaši koupelnu ozvláštní a dá jim moderní vzhled. Sprchové zástěny děláme už od roku 1990 a máme s nimi bohaté zkušenosti. Téměř každá sprchová zástěna od nás je originál. Dodáváme sprchové zástěny na míru a přesně podle vašich požadavků a možností interiéru.
Navrhneme, vyrobíme a dodáme jak pevné sprchové zástěny do větších koupelen, tak i posuvné sprchové zástěny do koupelen menších, kde je potřeba brát ohled na prostor. S volbou sprchové zástěny vám rádi pomůžeme.

Rozměry sprchových zástěn

Nabízíme standardizované i atypické sprchové zástěny. Vaše nová sprchová zástěna může být rohová, pevná, posuvná, sklopná, otočná, či s jedním nebo dvěma křídly. Rozměry sprchové zástěny jsou téměř bez omezení. Sprchové zástěny atypických rozměrů, resp. rozměrů na míru vaší koupelně navrhneme a po vašem schválení vyrobíme a nainstalujeme.
Posuvné sprchové zástěn šetří prostor v menších koupelnách. Oproti tomu v koupelnách větších, kde není třeba brát ohled na každý decimetr, najdou své uplatnění pevné sprchové zástěny větších rozměrů.

Sprchové zástěny a bezpečnost

Vyrábíme sprchové zástěny, které beze zbytku plní potřebné bezpečnostní parametry. Sprchové zástěny vyrábíme z bezpečnostního skla o síle, která odpovídá potřebám konkrétní realizace. Bezpečnostní sklo sprchové zástěny je v podstatě nerozbitné. Pokud by se to ovšem stalo, sklo se rozpadne na malé kousky, které nemají ostré hrany. Naše sprchové zástěny tak díky bezpečnostnímu sklu předcházejí nepříjemnostem a zraněním.

Sprchové zástěny – příslušenství

Všechny sprchové zástěny lze vybavit kováním sklo-sklo, nebo sklo-zeď. Oboje kování je odolné a odpovídá potřebám použití ve vlhkém prostředí. Mezi další příslušenství patří kliky a různá madla. Lze si vybrat i z nabídky povrchových úprav – matný elox, nerez a dalších možností.

Sprchové zástěny vnesou do Vaší koupelny moderní vzhled a design

Plánujete rekonstrukci koupelny nebo novou koupelnu? Doporučujeme zvážit možnost pořízení sprchové zástěny. Vaše koupelna tím získá moderní a svěží nádech.
Rádi Vám představíme možnosti sprchových zástěn a připravíme návrh designu i ceny. Kontaktujte nás! Nic za to nedáte a navíc se něco dozvíte. Investujete do toho maximálně hodinu svého času.

Položky označené * jsou povinné.

Nebojte se nás zeptat

  • Pardubická 270
  • 500 04 Hradec Králové

Napište nám! Radu a cenovou nabídku u nás máte zdarma!

Více kontaktů

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © Sklenářství Ladislav Pekáč - P.G.S. | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz