Skleněné zábradlí

Změňte styl svého bydlení!

Stavíte nebo rekonstruujete a hledáte způsob, jak vyřešit zábradlí? Moderním a také bezpečným řešením je skleněné zábradlí. Skleněné zábradlí je vhodné jak do interiéru, tak i exteriéru. Svoje uplatnění najde skleněné zábradlí na balkónech, terasách, schodištích, u francouzských oken. V případě potřeby je možné pomocí skleněného zábradlí výškově oddělit dva prostory a to jak v bytových, tak komerčních prostorách.

Skleněné zábradlí lze opatřit také brankou pomocí osazení zábradlí otočnými klouby. Skleněné zábradlí lze dodat kromě čiré varianty také v provedení satinovaném, nebo barevném. Povrch skla je možné opatřit dekory a grafickými prvky a to tryskáním, potiskem, polepem nebo smaltováním.

Zákazníci rádi využívají skleněné zábradlí nejen v novostavbách ale i při rekonstrukcích, při modernizaci bytu či domu a výborně se hodí, pokud byste rádi vylepšili či změnili styl svého bydlení.

Proč si pořídit skleněné zábradlí

Skleněné zábradlí má několik výhod a funkcí:

  • moderní styl a bezpečnost,
  • designová čistota,
  • možnost barevných variant a grafických prvků,
  • různé druhy uchycení
  • možnost kombinace s dalšími materiály (dřevo, hliník, ocel,…).

Skleněné zábradlí a bezpečnost

Námi dodávané celoskleněné zábradlí vyhovuje potřebným bezpečnostním normám. Materiál, ze kterého vyrábíme skleněné zábradlí je kalené a bezpečnostní sklo. Skleněné zábradlí je opatřeno bezpečnostní fólií, která zajistí, že i v případě rozbití zábradlí, bude sklo držet pohromadě.
Ke zpevnění celé skladby zábradlí – a pokud se to hodí do stylu interiéru – lze použít madla a to jak v dřevěném, hliníkovém, či ocelovém provedení.

Způsoby uchycení skleněného zábradlí

Variant, jak skleněné zábradlí uchytit, je naštěstí několik. To nám dává velkou svobodu volby a možnost vyhovět vám, jako zákazníkovi, jak co se týče vzhledu, tak prostorového uspořádání.

Skleněné zábradlí je možné uchytit do podlahy prostřednictvím bodových úchytů, do bočnice podlahy či schodiště nerezovými bodovými úchyty, či do stěny např. pro francouzská okna. Dále je možné skleněné zábradlí uchytit bodovými nerezovými úchyty do ocelové konstrukce, nebo s uchycením hliníkových U profilů.

Skleněné zábradlí změní styl vašeho bydlení

Stavíte nebo rekonstruujete a hledáte způsob, jak vyřešit zábradlí? Doporučujeme zvážit možnost pořízení skleněného zábradlí. Vaše bydlení tím získá moderní a svěží nádech.
Rádi Vám představíme možnosti skleněných zábradlí a připravíme návrh designu i ceny. Kontaktujte nás! Nic za to nedáte a navíc se něco dozvíte. Investujete do toho maximálně hodinu svého času.

Položky označené * jsou povinné.

Nebojte se nás zeptat

  • Pardubická 270
  • 500 04 Hradec Králové

Napište nám! Radu a cenovou nabídku u nás máte zdarma!

Více kontaktů

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © Sklenářství Ladislav Pekáč - P.G.S. | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz