Skleněné obklady

Pusťte do svého interiéru nové trendy!

Rádi byste modernizovali svoje bydlení nebo firemní prostory? Praktičnost, elegance, současné trendy a čistý design hovoří jasně pro skleněné obklady. Skleněné obklady najdou své uplatnění zejména v interiéru a to nejen v kuchyních, ale dnes už i v dalších částech interiéru.
Skleněné obklady lze dodat kromě barevných variant, které se řídí vzorníkem RAL, také v čiré variantě, v provedení satinované nebo čirém. Povrch skla je možné opatřit dekory a grafickými prvky a to tryskáním, potiskem, polepem nebo smaltováním.
Zákazníci rádi využívají skleněné obklady nejen v novostavbách ale i při rekonstrukcích, při modernizaci bytu či domu a výborně se hodí, pokud byste rádi vylepšili či změnili styl svého bydlení.
Jste nároční? Chcete moderně a stylově bydlet? Pak jsou pro vás skleněné obklady jasnou volbou.

Proč si pořídit skleněné obklady

Barevné skleněné obklady mají díky svým vlastnostem zajímavé výhody a přínosy:

  • Jsou díky použitému materiálu moderní a odolné.
  • Vyznačují se rychlou a jednoduchou montáží.
  • Jsou vysoce hygienické a čisté, žádné špinavé spáry.
  • Hodí se nejen do kuchyně, ale i do jiných částí interiéru.
  • Umožňují různá barevná provedení vč. aplikace grafických prvků.

Podstatným důvodem, proč zvolit skleněné obklady např. do kuchyně je právě jejich neuvěřitelně snadná údržba. Skleněné obklady ve velkých formátech instalované za kuchyňské linky naprosto eliminovali potíže s čištěním mastných a špinavých spár mezi kachlovými obklady.

Skleněné obklady a jiné materiály

Díky svým nesporným výhodám, jako je vysoká odolnost proti mechanickému poškození, skvělá žáruvzdornost vysokým teplotám při vaření a snadná a rychlá údržba předhánějí v oblibě skleněné obklady dosud tradiční materiály, jako jsou kachlové obklady.
Skleněné obklady jsou zkrátka v trendu. Hladké a čisté linie jsou v souladu s minimalistickým stylem menších bytů a prostor, naopak velké skleněné plochy zvýrazňují prostornost místnosti či celého objektu.
Vysoká praktičnost skleněných obkladů oproti kachlové klasice je bez diskuze. Žádné spáry, žádné složité čištění, rovnou plochu jen přejedete vlhkou utěrkou a skleněná plocha je čistá za pár vteřin.

Skleněné obklady – nové trendy ve vašem interiéru

Chcete využít úžasné kombinace jedinečnosti, elegance, praktičnosti a luxusu? V tom případě by měly být nedílnou součástí vašeho interiéru právě skleněné obklady. Volejte 495 218 198 nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře.

Provedeme zaměření, skleněné obklady připravíme na potřebné rozměry a upravíme podle vašich potřeb. Samozřejmostí je doprava. Námi dodané skleněné obklady také namontujeme.

Položky označené * jsou povinné.

Nebojte se nás zeptat

  • Pardubická 270
  • 500 04 Hradec Králové

Napište nám! Radu a cenovou nabídku u nás máte zdarma!

Více kontaktů

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © Sklenářství Ladislav Pekáč - P.G.S. | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz