Skleněné dveře

Pusťte do svého interiéru přirozené světlo!

Skleněné dveře jsou nedílnou součástí výrobního programu od počátku naší činnosti v roce 1990. V naší nabídce máme několik typů skleněných dveří. Vybrat si u nás můžete klasické otvíravé skleněné dveře v zárubni, posuvné skleněné dveře, které šetří místo v interiéru, ale i skleněné stěny.
Standardní i atypické skleněné dveře dodáme přesně podle Vašich představ. Individuální řešení je pro nás samozřejmostí. Naše skleněné dveře respektují nejmodernější trendy a to jak z hlediska technického, tak z hlediska vzhledového.
Skleněné dveře Vám dodáme včetně zaměření a naplánování, výroby i montáže. Stačí nám jen zavolat a svěřit se nám se svými představami. Zbytek už můžete s důvěrou nechat na nás.

Proč si pořídit skleněné dveře

Skleněné dveře Vám nabízí hned několik výhod:

  • Propouštějí přirozené přírodní světlo z místnosti i do dalších prostor.
  • Prostory, kde jsou skleněné dveře použity, jsou opticky větší.
  • Různé velikosti i tvary podle Vašeho přání.
  • Bezpečnostní varanty díky lepeným a kaleným sklům.
  • Váš interiér díky modernímu designu získá svěží nádech.

Skleněné dveře - využití

Skleněné dveře najdou své uplatnění jak v soukromých bytových, tak i ve firemních prostorách, stejně jako ve veřejných objektech. Jejich odolnost a bezpečnost lze zvýšit využitím lepených, nebo kalených skel.

Skleněné dveře - příslušenství

Všechny skleněné dveře lze opatřit kováním sklo-sklo, nebo sklo-zeď. Oboje kování je odolné a umožňuje aretaci v poloze 90°. Mezi další příslušenství patří kliky a různá madla. Lze si vybrat i z nabídky povrchových úprav – matný elox, nerez a dalších možností.

Skleněné dveře vnesou do Vašeho bydlení svěží vzhled a moderní design

Plánujete stavbu nebo rekonstrukci interiéru? Budete také měnit dveře? Zvažte možnost pořízení skleněných dveří. Váš interiér rázem získá moderní a svěží nádech.
Rádi Vám představíme možnosti skleněných dveří a připravíme návrh designu i ceny. Kontaktujte nás! Nic za to nedáte a navíc se něco dozvíte. Investujete do toho maximálně hodinu až dvě svého času.

Položky označené * jsou povinné.

Nebojte se nás zeptat

  • Pardubická 270
  • 500 04 Hradec Králové

Napište nám! Radu a cenovou nabídku u nás máte zdarma!

Více kontaktů

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © Sklenářství Ladislav Pekáč - P.G.S. | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz