Co umíme

Pro naše zákazníky máme připravené ucelené portfolio služeb. Začínali jsme v Hradci Králové jako malé sklenářství, které se postupem doby zdokonalilo a s přibývajícími zkušenostmi jsme začali nabízet další a další služby. Popis služeb, které dnes umíme, jsme pro vás připravili právě na těchto stránkách.

Skleněné dveře

Skleněné dveře

Plánujete stavbu nebo rekonstrukci interiéru? Budete také měnit dveře? Zvažte možnost pořízení skleněných dveří. Váš interiér rázem získá moderní a svěží nádech. Skleněné dveře děláme od roku 1990.
Pusťte do svého interiéru přirozené světlo.

Markýzy a zábradlí na balkon

Zábradlí a markýzy na balkon

Plánujete rekonstrukci balkonu, nebo stavíte rodinný dům a přemýšlíte o materiálu zábradlí na balkon? Skleněné zábradlí na balkon jsou originálním a zároveň bezpečným prvkem a ozdobou každého domu.
Využijte originality skleněného zábradlí na balkonu

Skleněné zábradlí

Skleněné zábradlí

Stavíte nebo rekonstruujete a hledáte způsob, jak vyřešit zábradlí? Moderním a také bezpečným řešením zábradlí je skleněné zábradlí. Skleněné zábradlí je vhodné jak do interiéru, tak i exteriéru.
Změňte styl svého bydlení!

Sprchové zástěny

Sprchové zástěny

Plánujete rekonstrukci koupelny, nebo koupelnu úplně novou? Pořiďte si kvalitní a originální sprchovou zástěnu, která vaši koupelnu ozvláštní a dá jim moderní vzhled. Se sprchovými zástěnami máme bohaté zkušenosti.
Pusťte do své koupelny svěží vítr.

Skleněné obklady

Skleněné obklady

Rádi byste modernizovali svoje bydlení nebo firemní prostory? Praktičnost, elegance, současné trendy a čistý design hovoří jasně pro skleněné obklady. Skleněné obklady najdou své uplatnění zejména v interiérech.
Pusťte do svého interiéru nové trendy!

Zrcadla na míru

Zrcadla na míru

Chcete opticky zvětšit interiér? Rádi byste nějakou místnost i prosvětlili? Tuhle práci za vás udělají vhodně zvolená a příp. nasvětlená zrcadla. Moderní bydlení a interiéry se bez zrcadel neobejdou.
Pracujte s prostorem díky zrcadlům na míru!

Zaujaly vás naše služby? A to nejsou zdaleka všechny. Máte v plánu úpravy nebo rekonstrukce interiéru se zapojením skleněných prvků či zrcadel? Pak se na nás obraťte. Probereme vaše požadavky, navrhneme řešení a připravíme kalkulaci.
Rádi vás uslyšíme, když nám zavoláte na telefonní číslo 495 218 198, rádi si také přečteme vaši zprávu poslanou prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře. Každopádně za to nic nedáte. Bude vás to stát jen chvilku času. A zbytek nechte na nás.

Položky označené * jsou povinné.

Nebojte se nás zeptat

  • Pardubická 270
  • 500 04 Hradec Králové

Napište nám! Radu a cenovou nabídku u nás máte zdarma!

Více kontaktů

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © Sklenářství Ladislav Pekáč - P.G.S. | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz